Статті

0 Categories Інформація

Перенесення доменів на обслуговування до «SV-Host Ukraine»

Ви можете використовувати своє доменне ім’я з будь-яким хостинг-провайдером, будь-яким провайдером доступу в інтернет. При цьому, домен ЗАВЖДИ залишиться за Вами.

Процедура зміни реєстратора проходить протягом 5—7 календарних днів.


Після отримання заявки на перенесення домену, «SV-Host Ukraine» направить запит на email Адміністратора домену, зазначений в whois-інформації про домен в полі Administrative Contact.


Адміністратор (контактна особа з адміністративних питань) повинен дати згоду на передачу домену. При відсутності відповіді протягом 5 днів зміна Реєстратора скасовується, замовлення віддаляється, гроші повертаються на внутрішній баланс клієнта в системі і можуть бути використані для оплати інших послуг.


При отриманні згоди Адміністратора доменного імені, ініціюється процес трансферу домена.


Поточний реєстратор домена може направити запит Адміністратору домена про підтвердження зміни реєстратора.

При успішному завершенні трансферу, «SV-Host Ukraine» направляє повідомлення на контактний email клієнта. Період реєстрації доменного імені збільшується на 1 рік, при цьому сумарний термін реєстрації домену не може перевищувати 10 (десять) років.


Якщо трансфер не здійснився, грошові кошти повертаються на внутрішній баланс клієнта і можуть бути використані для оплати інших послуг.

Умови перенесення домену:
з моменту реєстрації домена має пройти не менше 60 днів;
з моменту останньої зміни реєстратора повинно пройти не менше 60 днів;
статус домена повинен бути ACTIVE (активний);
до кінця терміну реєстрації домена має залишатися більше 7 днів.

Вартість перенесення доменного імені дорівнює вартості реєстрації домена. При перенесенні домена до «SV-Host Ukraine» період реєстрації доменного імені збільшується на 1 рік.