Запитання — відповіді (F.A.Q.)

База знань для клієнтів хостинга з відповідями на запитання, що часто виникають.

Статуси домена у відповідях Whois-сервісу

Статус для домена є однією з найважливіших характеристик. Крім того, статус стає обов’язковим полем для кожного сервера WhoIs. Всього на даний час можна виділити дев’ять видів статусів. Три з них призначені для видалених доменів, ще шість — для тих, що вже активні. Потрібно хоча б приблизно уявляти собі, що по своїй суті являє кожен зі статусів.

Наприклад, при реєстрації кожен новий домен під час перевірки отримує статус за назвою Active. За замовчуванням, його встановлює реєстратура. Її не варто плутати з реєстратором, реєстратура — окрема організація, що відповідає за певну зону. Щодо даних статусів існує додаткова інформація, але вона носить суто технічний характер і буде цікавою лише фахівцям.

Можна також зустріти статуси Hold-Since, Frozen або просто Hold. Такі назви зазвичай означають, що треба продовжити термін реєстрації, який був припинений. З таким статусом можуть працювати тільки домени міжнародного рівня. Зазвичай такий статус може зберігатися максимум до 45 днів. Це залежить від особливостей зони в якій зареєстрований домен.

Якщо термін продовження закінчився у доменів, які працюють в міжнародних зонах, то їм виставляється статус: RedemptionPeriod. Якщо не продовжити термін домену, то через деякий час він може бути видалений. Для продовження домена в статусі RedemptionPeriod треба подати спеціальну заявку реєстратору. При цьому вартість продовження може перевищувати вартість придбання самого домена в кілька разів.

З іншими статусами доменів ви можете ознайомитися в таблиці на сторінці: Статуси домена

Перенесення доменів на обслуговування до «SV-Host Ukraine»

Ви можете використовувати своє доменне ім’я з будь-яким хостинг-провайдером, будь-яким провайдером доступу в інтернет. При цьому, домен ЗАВЖДИ залишиться за Вами.

Процедура зміни реєстратора проходить протягом 5—7 календарних днів.

Після отримання заявки на перенесення домену, «SV-Host Ukraine» направить запит на email Адміністратора домену, зазначений в whois-інформації про домен в полі Administrative Contact.

Адміністратор (контактна особа з адміністративних питань) повинен дати згоду на передачу домену. При відсутності відповіді протягом 5 днів зміна Реєстратора скасовується, замовлення віддаляється, гроші повертаються на внутрішній баланс клієнта в системі і можуть бути використані для оплати інших послуг.

При отриманні згоди Адміністратора доменного імені, ініціюється процес трансферу домена.

Поточний реєстратор домена може направити запит Адміністратору домена про підтвердження зміни реєстратора.

При успішному завершенні трансферу, «SV-Host Ukraine» направляє повідомлення на контактний email клієнта. Період реєстрації доменного імені збільшується на 1 рік, при цьому сумарний термін реєстрації домену не може перевищувати 10 (десять) років.

Якщо трансфер не здійснився, грошові кошти повертаються на внутрішній баланс клієнта і можуть бути використані для оплати інших послуг.

Умови перенесення домену:
з моменту реєстрації домена має пройти не менше 60 днів;
з моменту останньої зміни реєстратора повинно пройти не менше 60 днів;
статус домена повинен бути ACTIVE (активний);
до кінця терміну реєстрації домена має залишатися більше 7 днів.

Вартість перенесення доменного імені дорівнює вартості реєстрації домена. При перенесенні домена до «SV-Host Ukraine» період реєстрації доменного імені збільшується на 1 рік.

Що таке помилка 404?

Чому сторінка 404? Перша цифра 4 вказує на помилку програми-клієнта, тобто браузера. У цьому випадку передбачається, що URL сайту був набраний неправильно в адресному рядку браузера або такої сторінки більше не існує фізично на сервері. Цифра 0 означає загальну помилку синтаксису протоколу. Нарешті, остання четвірка відноситься до окремої категорії помилок 40х, яка також включає такі поширені статуси, як “400: Bad Request” і “401: Unauthorized”.

Як би там не було, за статистикою, сторінка “Error 404 Page Not Found” до цього часу лідирує по відвідуваності з числа всіх веб-сторінок Інтернету. Але тримати на сайті 404 сторінку без викрутасів нудно, тому подекуди на її місці виявляються справжні знахідки.

А ось, як буде виглядати ваша сторінка помилок — вирішувати вам! Наш хостинг дозволяє редагувати сторінку 404 на власний смак.

Подивитися варіанти сторінок 404 можна на сторінці: Помилка 404

Що таке DirectAdmin?

DirectAdmin — це панель управління веб-хостингом, створена в 2003 році канадською компанією JBMC Software. Панель управління надається з веб-інтерфейсом і закінченими рішеннями, готовими до використання.

DirectAdmin є однією з найшвидших і найлегших у використанні панелей. Вона виконує всі функції по управлінню хостингом, а також дозволяє додавати / видаляти сайти, поштові скриньки та FTP акаунти.

Детально з можливостями панелі управління можна ознайомитися на сторінці: DirectAdmin

Що таке автоінсталяція скриптів?

Для того, щоб спростити життя кінцевого користувача, існує продукт Installatron. Він містить величезну кількість автоустановочних скриптів, які можна встановити, буквально, в два кліка.

Веб додатки, що йдуть з Installatron зазвичай найостаннішої, стабільної версії. Оновлення до них виходять практично на наступний день, як тільки виходять оновлення на офіційних сайтах виробника. Тому ви завжди будете впевнені в тому, що ваш сайт працює стабільно і вам не загрожують уразливості коду. А також ви легко зможете зробити оновлення з панелі управління Installatron.

Ознайомитися з послідовністю дій при роботі з автоінсталяцією можна на сторінці: Автоінсталяція скриптів.