НАШІ ПОСЛУГИ

Хостинг-провайдер «SV-Host Ukraine» пропонує повний спектр послуг якісного хостингу, реєстрації доменних імен та захисту сайтів.

Надійний хостинг
Наші хостингові плани ідеально підходять для роботи ваших веб-сайтів, інтернет-магазинів, блогів та хобі-проектів. З кожним хостинговим планом ви отримаєте панель управління DirectAdmin. Наші хостингові сервери збалансовані та оптимізовані для стабільної роботи наших користувачів та їхніх веб сторінок. Тарифні плани…
 • Власні сторінки помилок
 • Автоінсталяція скриптів
 • Зручна панель керування
Реєстрація доменів
Доменне ім’я, яке легко запам’ятовується, легко вимовляється та відноситься до області вашої діяльності, зіграє важливу роль в просуванні вашої компанії в мережі Інтернет. До вибору домена, як втім і до вибору імені компанії, потрібно підходити зі старанням та увагою. Доменні імена…
 • Швидка реєстрація
 • Надійна підтримка
 • Право власності
Захист сайтів
SSL створює зашифроване з’єднання між вашим веб-сервером і відвідувачем сайту. Всі дані, які передаються за допомогою цього з’єднання, будуть захищені від перехоплення і крадіжки. Наші SSL-сертифікати підтримує більшість браузерів світу. Це означає, що в рядку браузера поряд з вашим доменом з’явиться спеціальний знак гарантії захисту інформації (замочок). SSL-сертифікати…
 • 128- чи 256-бітне шифрування
 • Підтримуються всіма браузерами
 • Знак гарантії захисту інформації
Розробка сайтів
Студія веб-розробки «SV-Studio» займається створенням сайтів в Україні та за її межами, запровадженням систем управління та автоматизації (CMS), забезпечуючи наших клієнтів максимальними можливостями та докладними консультаціями. Розробка сайтів…
 • Власний дизайн сайту
 • Система керування сайтом (CMS)
 • Маркетинговий аналіз та просування сайту
Розробка додатків та чат-ботів
«SV-Studio» займається створенням додатків та чат-ботів. Чат-боти це програми, які використовують месенджери в якості інтерфейсу для виконання необхідних завдань. Facebook Messendger, Viber, Telegram – одні з найпопулярніших месенджерів, на платформі яких створюються чат-боти. Розробка додатків та ботів…
 • Автоматизація процесу продажів
 • Дистанційна підтримка клієнтів
 • Платформи Android та iOS

Оберіть свій тариф

Наші тарифні плани стартують від 25 грн./міс.

Ми ставимо перед собою завдання забезпечити нашим клієнтам послуги на високому рівні, дотримуючись незмінної якості хостингу та гнучкої цінової політики.

Властивості хостинга

Відсутність збоїв у роботі. Висока швидкість серверів. Необмежений трафік.

Способи оплати

Прості та зручні способи оплати послуг. Автоматичне зарахування на баланс. Онлайн платежі.

Підтримка популярних CMS

Всі тарифні плани хостинга підтримують популярні системи управління контентом (CMS).

Гнучкі знижки

Чим триваліший проміжок часу ви обираєте, тим нижчою є вартість послуги за місяць.

Мережа UA-IX

В будь-який час доби, з будь-якої точки світу ваш сайт доступний без збоїв і затримок.

Безпека

Використання SSL-сертифікатів збереже ваші дані від перехоплення і крадіжки.

Швидка автоматизована система реєстрації нових замовлень

При заповненні форми замовлення вам обов’язково потрібно вказати доменне ім’я, яке ви хочете зареєструвати або те, яке у вас вже є і яке потрібно підключити до майбутньої послуги.

Якщо доменне ім’я потрапляє під акцію «Домен безкоштовно!» система автоматично буде враховувати це при виставленні рахунку.

Після оформлення замовлення, виберіть будь-який, доступний вам спосіб оплати.

Чому варто співпрацювати з нами

Перед вами повністю автоматизований інтернет-сервіс доменних імен та послуг веб-хостингу. Ви можете вибрати будь-яку послугу, сплатити її і одразу використовувати.

Продуктивність

Використання SSD дисків в RAID масивах багаторазово збільшує швидкість та продуктивність серверів, на відміну від традиційних дисків HDD.

Надійність

Обладнання провідних світових лідерів, якісна інфраструктура мережі — гарантія надійної та стабільної роботи датацентру і ваших сайтів.

Сервіс

Технічний персонал компанії цілодобово контролює роботу серверів, а служба технічної підтримки не залишає жодну справу невирішеною.