Перегляд

Thawte SSL Web Server SAN

Категорія:

Ціна: 5381.60 грн./рiк

Сертифікат Thawte SSL Web Server забезпечить безпеку передачі даних при здійсненні електронних угод між вашим сайтом і клієнтами. При видачі відбувається повна перевірка домену і компанії, на яку цей сертифікат виписаний. Більше немає приводу для занепокоєння! Жоден шахрай в світі не зуміє перехопити передачу даних.

Опис і особливості:
Thawte SSL Web Server підтримує 128/256-бітне шифрування. Воно розроблене як для захисту веб-сайтів, так і для захисту мереж Intranet, VPN-мереж та Інтернет.

Процедура отримання сертифікату включає сувору перевірку на справжність доменного імені та компанії ( Замовлення сертифікату доступне тільки для юридичних осіб ). А це високий ступінь довіри до сайту.

Висока сумісність – підтримка усіма основними веб-браузерами. SSL Сертифікат відповідає 1024-бітному галузевому

 

 

Замовити сертифікат

SSL створює зашифроване з’єднання між вашим веб-сервером і відвідувачем сайту. Всі дані, які передаються за допомогою цього з’єднання, будуть захищені від перехоплення і крадіжки.

Безпека даних визначається кількістю бітів, які використовуються для генерації ключа шифрування. Наші SSL-сертифікати використовують 128- чи 256-бітне шифрування.

Наші SSL-сертифікати підтримує більшість браузерів світу. Це означає, що в рядку браузера поряд з вашим доменом з’явиться спеціальний знак гарантії захисту інформації.

AllEscort