Перегляд

Thawte Code Signing Certificate

Категорія:

Ціна: 8085.92 грн./рiк

Code Signing сертифікати для Microsoft ® Authenticode ®. З підписом коду від Thawte ви можете гарантувати користувачам, що ваш код і вміст є безпечним для завантаження, а також захистити ваш найцінніший актив бізнесу – вашу репутацію. Підпис коду аутентифікує джерело коду і підтверджує цілісність змісту розподіленої мережі. Thawte ® Code Signing сертифікат Microsoft ® Authenticode ® (багатоцільовий) забезпечує максимальну гнучкість в єдиному сертифікаті для підписання коду, розробленого на декількох платформах. Цифровий підпис 32 – і 64-розрядних режиму користувача (EXE, CAB, DLL, OCX, MSI та XPI файлів).

Цифровий підпис коду для Microsoft ® Office 2000, Microsoft VBA, Netscape маркування об’єктів і Marimba Channel Signing.

 

Замовити сертифікат

SSL створює зашифроване з’єднання між вашим веб-сервером і відвідувачем сайту. Всі дані, які передаються за допомогою цього з’єднання, будуть захищені від перехоплення і крадіжки.

Безпека даних визначається кількістю бітів, які використовуються для генерації ключа шифрування. Наші SSL-сертифікати використовують 128- чи 256-бітне шифрування.

Наші SSL-сертифікати підтримує більшість браузерів світу. Це означає, що в рядку браузера поряд з вашим доменом з’явиться спеціальний знак гарантії захисту інформації.