Перегляд

Домен .site

Категорія:

Вартість реєстрації: 1116 грн. на рік

Замовити домен .site

Прикрасьте свою присутність в Інтернеті за допомогою доменного імені .site.

Завжди залишайтеся на відстані витягнутої руки завдяки домену .site.

Завдяки відсутності обмежень домен .site можна розуміти по-різному. Артисти, виробники, веб-розробники, спортивні команди, видавці – усі можуть за допомогою домену .site створювати веб-адреси, що легко запам’ятовуються. Це нова можливість, яка дає змогу створити унікальний бренд. Доменні імена .site з’явилися відносно недавно, завдяки чому ви маєте чудові шанси створити щось коротке й привабливе.

Усі вже давно знають, що таке сайт. Це місце, де щось зберігається, зберігалось або зберігатиметься. Коротко кажучи, це місце, де завжди можна щось знайти. Тепер уявіть переваги, які може надати домен .site. Так! Усі знатимуть, що на цьому сайті можна знайти все необхідне. Якщо ви хочете створити унікальний бренд, який упізнаватимуть, домени .site – це саме те, що потрібно.

Якщо ви ще не створили своє представництво в Інтернеті, доменне ім’я .site здатне відкрити нові горизонти й можливості. Привабте клієнтів до місцевого магазину, зареєструвавши доменне ім’я .site та створивши за його допомогою онлайн-крамницю. Якщо ви творча особистість, як-от музикант або художник, і проводите заходи з особистою участю, придбайте доменне ім’я .site і створіть за допомогою цієї адреси дискусійний форум або фанатський сайт. Отримайте нові можливості в Інтернеті й продовжуйте досягати успіху в реальному світі.

 

Домен .site – це чисте полотно.

Такі популярні домени, як .com і .net, відрізняються своєю гнучкістю. Кожна компанія в будь-якій галузі може розпочати діяльність в Інтернеті з їх допомогою, а домени .site продовжують цю універсальну традицію. Домен .site не стосується певного розташування або галузі, тому з його допомогою ви можете втілити в життя будь-яку ідею. Якщо ви тільки плануєте щось, зареєструйте домен .site і розвивайте ідеї в Інтернеті.

Властивості

Такі популярні домени, як .com і .net, відрізняються своєю гнучкістю. Кожна компанія в будь-якій галузі може розпочати діяльність в Інтернеті з їх допомогою, а домени .site продовжують цю універсальну традицію. Домен .site не стосується певного розташування або галузі, тому з його допомогою ви можете втілити в життя будь-яку ідею. Якщо ви тільки плануєте щось, зареєструйте домен .site і розвивайте ідеї в Інтернеті.

Деякі домени призначено лише для урядових, військових і освітніх організацій. Навіть крихітний острів Вознесіння з населенням 806 осіб має власний домен (.ac, якщо комусь цікаво). Але з доменом .site все по-іншому. Його може використовувати будь-яка організація чи особа. Будь-хто з цікавою ідеєю може зареєструвати домен .site, щоб донести її суспільству.

Насправді, домен .site допоможе втілити будь-який творчий або нестандартний задум. Хоча дехто може й не погодитися, але назва сайту з цим доменним іменем має на увазі перспективу. В англійській мові також існує безліч слів із таким закінченням. Якщо не вірите, просто розгляньте це питання докладніше.

Зареєструйте домен .site, поки це ще можливо

Як і його попередники .com і .net, домен .site швидко завойовує популярність. Маєте цікаву ідею? Швидко зареєструйте доменне ім’я .site, поки хтось інший не зробив цього. Не втрачайте нагоди створити унікальний бренд завдяки домену .site.

Реєстрація

Перед початком роботи переконайтеся, що ваше доменне ім’я доступне. Якщо ім’я домену доступне, зареєструйте його на період часу, зазначений вами під час оплати.

Перевірка доступності доменного імені

Введіть доменне ім’я та оберіть потрібні зони:
com
org
net
biz
com.ua
org.ua
net.ua
biz.ua
in.ua
co.ua
info
name
ua
co
eu
інші

Якщо запитане вами ім’я домену вже кимось зареєстроване, ви легко знайдете доступні альтернативи. Наприклад, замість розширення .com ви можете обрати розширення домену .info або .ws . Або ж ви зможете зареєструвати www.coolexample.site замість www.coolexample.com.

Якщо ім’я домену доступне, виконайте інструкції для завершення оплати. Обов’язково вкажіть дійсну контактну інформацію для кожного контакту. Інтернет-корпорація з наданих імен та чисел (ICANN), розпорядчий орган щодо імен доменів, вимагає надання дійсної контактної інформації (відомості про реєстранта, технічні, фінансові та адміністративні дані). Якщо ви надали недійсну інформацію, реєстрацію вашого домену може бути скасовано.

Отримайте власний домен просто зараз.