Перегляд

Домен .pro

Категорія:

Вартість реєстрації: 840 грн. на рік

Замовити домен .pro

Домен .pro вказує на те, що ви – фахівець своєї справи.

Справте гарне перше враження з доменом .pro.

У бізнесі зовнішній вигляд має значення. Завдяки домену .pro ви отримаєте чудову веб-адресу, яка викликає довіру. Щоразу, коли клієнт вводитиме вашу веб-адресу, він розумітиме, що має справу з фахівцем у своїй сфері. А якщо ви використовуватимете в адресі електронної пошти доменне ім’я .pro, ви ще більше підкреслюватимете свою компетентність. Потенційних клієнтів вразить електронний лист, надісланий з адреси you@yourbusiness.pro.

Юридичні й фізичні особи можуть використовувати доменне ім’я .pro, щоб:

  • просувати свої професійні послуги;
  • вести маркетингову підтримку товарів і послуг, призначених для фахівців у певній сфері;
  • показувати, що їхній веб-сайт – вичерпне джерело інформації з певної теми.

Тепер такі домени може зареєструвати більше осіб. Домени .pro вже довго доступні для реєстрації, проте раніше їх могли використовувати представники не всіх професій. Відтепер це не так. Зараз будь-хто може зареєструвати доменні імена .pro з будь-якою метою.

 

Лаконічність, приємне враження та потужність.

Коли потрібно якісно виконати певну роботу, зазвичай люди звертаються до відповідних фахівців і професіоналів. Що більш спеціалізованою є послуга, то точніші варіанти ми пропонуємо. Звісно, можна скористатися послугами незнайомців, щоб заповнити картридж для принтера, проте навряд ви захочете ризикувати, якщо мова йде про похід до перукаря чи співпрацю з брокером. Завдяки домену .pro наприкінці вашої веб-адреси всім буде відомо, що ви – фахівець у своїй галузі. А інформація перед крапкою (дизайнінтер’єрів чи корекціяфігури) точно вказує на сферу, в якій ви працюєте.

 

Властивості

Які переваги домену .pro порівняно з іншими новими доменами? Ці переваги очевидні:

  • завдяки короткому імені користувачам буде легше його запам’ятати;
  • він містить позитивний підтекст, викликаючи асоціації, пов’язані з обізнаністю та якістю;
  • відносно новий, тому доступно ще досить багато чудових доменних імен.

Перетворіть свій сайт на джерело інформації в Інтернеті, якому довіряють. Серед величезної кількості сайтів в Інтернеті найбільш відвідуваними є ті, що лише надають інформацію. Як заощадити на податках? Як найкраще приготувати стейк на грилі? Лише кілька кліків відділяють користувачів від відповідей на практично всі запитання.

Користувачі, які шукають інформацію в Інтернеті, хочуть знайти не просто відповіді на свої запитання, а найкращі з них. Завдяки цьому домен .pro – чудовий варіант для:

  • блогів із різноманітними порадами на різні теми – від самостійного ремонту автомобіля до гри в гольф;
  • компаній, що надають або продають інформацію;
  • сайтів каталогів із посиланнями на ресурси відповідної тематики. Демонструйте в мережі свої навички завдяки домену .pro.

Реєстрація

Перед початком роботи переконайтеся, що ваше доменне ім’я доступне. Якщо ім’я домену доступне, зареєструйте його на період часу, зазначений вами під час оплати.

Перевірка доступності доменного імені

Введіть доменне ім’я та оберіть потрібні зони:
com
org
net
biz
com.ua
org.ua
net.ua
biz.ua
in.ua
co.ua
info
name
ua
co
eu
інші

Якщо запитане вами ім’я домену вже кимось зареєстроване, ви легко знайдете доступні альтернативи. Наприклад, замість розширення .com ви можете обрати розширення домену .info або .ws . Або ж ви зможете зареєструвати www.coolexample.site замість www.coolexample.com.

Якщо ім’я домену доступне, виконайте інструкції для завершення оплати. Обов’язково вкажіть дійсну контактну інформацію для кожного контакту. Інтернет-корпорація з наданих імен та чисел (ICANN), розпорядчий орган щодо імен доменів, вимагає надання дійсної контактної інформації (відомості про реєстранта, технічні, фінансові та адміністративні дані). Якщо ви надали недійсну інформацію, реєстрацію вашого домену може бути скасовано.

Отримайте власний домен просто зараз.