Перегляд

Домен .org

Категорія:

Вартість реєстрації: 452 грн. на рік

Замовити домен .org

Що таке доменні імена .org?

Доменне ім’я .org допоможе вам стати усталеним знаком довіри й чесності. Будучи одним із перших доменів верхнього рівня, домен .org став вибором організацій, що присвятили свою діяльність служінню інтересам громадськості. Сьогодні домени .org вважаються одними з найдовіреніших в Інтернеті й спеціально розроблені для некомерційних організацій на кшталт:

 • неприбуткових організацій;
 • фондів;
 • закладів культури;
 • релігійних організацій.

Якщо ви керуєте якоюсь із цих організацій, люди очікуватимуть знайти вас у спільноті доменів .org. Щоправда, комерційним організаціям теж може знадобитися домен .org для їхнього підрозділу, що займається благодійністю, у той час як інші доменні імена працюють на захист бренду.

На що здатен домен .org?

Якщо ви прагнете придбати домен .org, ймовірно, ваша мета дещо відрізняється від інших організацій в Інтернеті. Справа не в прибутках і витратах, і не в купівлі й продажу. Суть домену .org полягає в тому, скільки хорошого ви приносите всім, кого обслуговуєте. Він допоможе вам досягнути нижченаведеного.

 • Здобути довіру. Домен .org переконує у своїй надійності. Це домен, який користувачі найчастіше пов’язують із доброчинними та іншими некомерційними організаціями.
 • Навчати людей. Веб-сайти .org відомі тим, що містять цінну, неупереджену інформацію, що допомагає людям розібратись у важливих питаннях.
 • Покращити збір коштів. Наявність сайту з розширенням .org вважається найкращим способом збору коштів в Інтернеті.
  Звертатися до певної аудиторії. У переважної більшості користувачів Інтернету домени .org асоціюються з неприбутковими організаціями й благодійними ініціативами.

Властивості

Усі, хто займається неприбутковою діяльністю, скажуть вам, що коли мова йде про залучення коштів, вони раді кожній зібраній копійці. У цій справі домен із розширенням .org може дати додатковий поштовх. Неначе світло прожектора, він простягається до найвіддаленіших куточків Інтернету й допомагає знайти людей, що готові приєднатися до певної ініціативи.

Ретроспектива історії доменів .org.

Домен .org бере свій початок у далекому 1985 році, коли поряд з шістьма іншими доменами (.com, .us, .edu, .gov, .mil і .net) його представили як заміну послідовності чисел, якими позначалися веб-адреси. Першою організацією, що зареєструвала домен .org (у липні 1985 р.), стала науково-дослідницька установа, що фінансувалась із федерального бюджету й працювала в східній частині Сполучених Штатів.

З часу тієї першої реєстрації кількість доменних імен .org невпинно зростала. У 1990-х роках вона складала трохи менше 1 мільйона, а вже через десятиліття досягла понад 10 мільйонів. Сьогодні не існує формальних вимог, які б дозволяли купівлю доменів .org лише неприбутковим організаціям, але сформувалася загальна думка, що це їхня парафія.
Просувайте свою ініціативу за допомогою веб-адреси .org

Де б зараз був цей світ, якби не організації (на зразок вашої), які невтомно намагаються робити його кращим. Добре, що є такі люди, як ви. Якщо ви прагнете зареєструвати домен .org, пам’ятайте про нижченаведене.

 • Ви класні. Як добре, що є люди, які присвячують своє життя благодійності на зразок вашої. Тож, наперед дякуємо вам за все те прекрасне, що ви збираєтеся зробити за допомогою свого доменного імені .org.
 • Не вагайтесь. Схоже, що хороші справи зараз у моді. Цілком імовірно, що в когось є ідея, схожа на вашу, і вони теж збираються купити домен .org. Зробіть це першим.
 • Ласкаво просимо до спільноти. Ви от-от станете частиною глобальної сили, що налічує понад 10 мільйонів людей, кожен із яких невтомно працює над тим, щоб зробити цей світ кращим. Вітаємо з вашим новим доменом .org!

Реєстрація

Перед початком роботи переконайтеся, що ваше доменне ім’я доступне. Якщо ім’я домену доступне, зареєструйте його на період часу, зазначений вами під час оплати.

Перевірка доступності доменного імені

Введіть доменне ім’я та оберіть потрібні зони:
com
org
net
biz
com.ua
org.ua
net.ua
biz.ua
in.ua
co.ua
info
name
ua
co
eu
інші

Якщо запитане вами ім’я домену вже кимось зареєстроване, ви легко знайдете доступні альтернативи. Наприклад, замість розширення .com ви можете обрати розширення домену .info або .ws . Або ж ви зможете зареєструвати www.coolexample.site замість www.coolexample.com.

Якщо ім’я домену доступне, виконайте інструкції для завершення оплати. Обов’язково вкажіть дійсну контактну інформацію для кожного контакту. Інтернет-корпорація з наданих імен та чисел (ICANN), розпорядчий орган щодо імен доменів, вимагає надання дійсної контактної інформації (відомості про реєстранта, технічні, фінансові та адміністративні дані). Якщо ви надали недійсну інформацію, реєстрацію вашого домену може бути скасовано.

Отримайте власний домен просто зараз.