Перегляд

Домен .net

Категорія:

Вартість реєстрації: 446 грн. на рік

Замовити домен .net

Домен для підприємців

Втілюйте свої ідеї разом із доменом .net.

Якщо ви бажаєте, щоб ваш бізнес, продукт чи ідея вирізнялися в Інтернеті, розпочніть з правильного вибору розширення домену. Завдяки домену .net ви маєте великий асортимент для вибору імен. Крім того, цей один із перших у світі доменів верхнього рівня гарантує надійність. Зареєструйте домен .net та отримайте нижченаведені переваги.

  • Упевненість. Домен .net, який з’явився одним із перших, користується рівнем довіри серед користувачів, який можна здобути лише разом із досвідом. Придбайте домен .net і приєднайтеся до команди кмітливих і амбіційних людей, які готові змінювати правила гри.
  • Унікальність. Ваш бізнес унікальний. Ваш домен також має відрізнятись. Домен .net допоможе створити бренд, у якому ви зможете проявити власну індивідуальність.
  • Популярність. Хоча домен .net вважається одним із найпопулярніших в Інтернеті, є ще мільйони доступних імен, тому ви завжди можете отримати той домен, який вам насправді потрібен.

Домен .net належить до найяскравіших чи спеціалізованих доменів світу. Усе стосується бізнесу. Деякі домени верхнього рівня виражають неповторність. І хоча домен .net не належить суто до таких, з ним ви почуватиметеся впевненіше. Він асоціюється з професійністю та впевненістю на кожному кроці.

Домени .net уперше з’явилися в 1985 році. Адреси веб-сайтів і домені адреси .net у той час позначалися в Інтернеті довгими рядками чисел. Крім того, існувало ще шість вихідних розширень доменів (.com, .org, .int, .edu, .gov і .mil), які мали полегшити роботу. Спочатку домен .net призначався для організацій, які працювали в області мережевих технологій, як-от інтернет-провайдери та центри обробки даних, але оскільки він був загальнодоступним, будь-хто міг зареєструвати його.

Сьогодні це п’яте найпопулярніше розширення домену. Проте це не означає, що ви не зможете отримати улюблене доменне ім’я .net. Усе це можливо завдяки правильному балансу між популярністю та доступністю. Кожен користувач може миттєво розпізнати розширення домену .net, але, приклавши трохи зусиль, ви все ще можете отримати свій ідеальний домен .net.

Властивості

З моменту свого створення домен .net асоціюється з інноваціями в області онлайн-бізнесу. Якщо ви кмітливий постачальник технологій, доменне ім’я .net охарактеризує вас як надійну, варту довіри людину. Крім того, це ім’я легко запам’ятати та знайти. Не витрачайте час на пояснення переваг своєї дієвої інноваційної технології. Завдяки розширенню домену .net жоден клієнт не зможе не звернути на вас увагу.

Захистіть свої ресурси завдяки домену .net.
Загальна кількість реєстрацій доменів .net зросла в десять разів протягом майже двох десятиліть із 2000 року (з 1,5 млн до понад 15 млн). Багато людей обрали домени .net, які дають змогу забезпечити присутність в Інтернеті та які легко запам’ятати. Головне, що переважна кількість коротших доменних імен .net ще не зареєстрована, тож ви все ще можете підібрати щось цікаве. Отримайте доменне ім’я .net вже сьогодні, доки його не зайняв хтось інший.

Реєстрація

Перед початком роботи переконайтеся, що ваше доменне ім’я доступне. Якщо ім’я домену доступне, зареєструйте його на період часу, зазначений вами під час оплати.

Перевірка доступності доменного імені

Введіть доменне ім’я та оберіть потрібні зони:
com
org
net
biz
com.ua
org.ua
net.ua
biz.ua
in.ua
co.ua
info
name
ua
co
eu
інші

Якщо запитане вами ім’я домену вже кимось зареєстроване, ви легко знайдете доступні альтернативи. Наприклад, замість розширення .com ви можете обрати розширення домену .info або .ws . Або ж ви зможете зареєструвати www.coolexample.site замість www.coolexample.com.

Якщо ім’я домену доступне, виконайте інструкції для завершення оплати. Обов’язково вкажіть дійсну контактну інформацію для кожного контакту. Інтернет-корпорація з наданих імен та чисел (ICANN), розпорядчий орган щодо імен доменів, вимагає надання дійсної контактної інформації (відомості про реєстранта, технічні, фінансові та адміністративні дані). Якщо ви надали недійсну інформацію, реєстрацію вашого домену може бути скасовано.

Отримайте власний домен просто зараз.