Перегляд

Домен .co

Категорія:

Вартість реєстрації: 1036 грн. на рік

Замовити домен .co

Нехай вас впізнають завдяки домену .co

Домен .co глобальний, упізнаваний і стрімкий.

.co — це популярне доменне розширення, що є акронімом компанії чи корпорації. Доменні імена .co легко запам’ятовуються та зручні у використанні. Вони пропонують міжнародне визнання в умовах, де вкрай важливо обережно реєструвати доменне ім’я, а не погоджуватися на те, що є.

Якщо вам хочеться чогось сучасного (і навіть дещо оригінального), ім’я домену .co принаймні коротше за більшість інших доменних імен на літеру чи дві й цим дає зрозуміти, що ваш бізнес знаходиться на гребені хвилі. Він привертатиме до вас більше уваги, адже людям буде цікаво, що це за бренд, що тримається на двох літерах.

Які переваги домену з розширенням .co?

У 2010 році, коли вперше з’явилися домени .co, було не так багато способів виділитися за допомогою доменного імені. І хоча сьогодні можна обирати із сотень нових розширень доменів, домен .co залишається досконалим поєднанням оригінальності й усталеності. Тож для чого реєструвати домен .co? Причин багато.

 • Він змістовний, пам’ятний і зрозумілий для людей у будь-якій частині світу.
 • Він актуальний як для фізичних, так і юридичних осіб.
 • Він дає змогу компаніям і брендам заявити про себе на весь світ.
 • Він цікавий підприємцям і самозайнятим особам, життя яких важко уявити без соціальних мереж.
 • Він ґрунтується на передових технологіях у галузі, покращеній безпеці й новітніх механізмах захисту.
 • Він достатньо новий, і його ім’я достатньо коротке, щоб із ним було легше створити пам’ятний домен.

Існує багато доменів, спеціалізованих для певного регіону чи використання, але домен .co – це як віртуоз у музичному ансамблі. Він чудово виконує свою партію, а в різнобічності й умінні запам’ятовуватися йому немає рівних. Тож коли ви будете готові “вийти на сцену” з новою ідеєю, не забудьте спершу заручитися підтримкою доменного імені .co.

 

Властивості

Знадобилося не так багато часу, щоб виявити бажання людей платити чималі гроші за це коротке і яскраве розширення домену. Коли в 2010 році реєстрація стала доступною для всього світу, аукціон на доменне ім’я e.co, на яке був шалений попит, зібрав десятки тисяч доларів. Невдовзі до домену .co почали проявляти інтерес деякі з найвідоміших компаній у світі, що стали охоче його переймати. Сьогодні серед видатних імен, що скористалися доменом .co, є такі:

 • Amazon (a.co)
 • Google (g.co)
 • Snapchat (s.co)
 • Twitter (t.co)
 • GoDaddy (x.co)

Ваш ідеальний домен .co чекає на вас.

Понад 2 мільйони доменів .co вже знайшли своїх власників по всьому світу. (Очевидно, щось люди в ньому знаходять.) Доменні імена .co приваблюють не лише компанії, корпорації та комерційні організації. Вони для будь-кого стануть перевагою на початку створення цікавого бренду.

Наступного разу, коли до вас прийде натхнення, забезпечте собі потенціал до шаленої популярності завдяки власному домену .co. Можливо, ім’я цього домену верхнього рівня й коротке, але воно залишає більше простору для творчості.

Реєстрація

Перед початком роботи переконайтеся, що ваше доменне ім’я доступне. Якщо ім’я домену доступне, зареєструйте його на період часу, зазначений вами під час оплати.

Перевірка доступності доменного імені

Введіть доменне ім’я та оберіть потрібні зони:
com
org
net
biz
com.ua
org.ua
net.ua
biz.ua
in.ua
co.ua
info
name
ua
co
eu
інші

Якщо запитане вами ім’я домену вже кимось зареєстроване, ви легко знайдете доступні альтернативи. Наприклад, замість розширення .com ви можете обрати розширення домену .info або .ws . Або ж ви зможете зареєструвати www.coolexample.site замість www.coolexample.com.

Якщо ім’я домену доступне, виконайте інструкції для завершення оплати. Обов’язково вкажіть дійсну контактну інформацію для кожного контакту. Інтернет-корпорація з наданих імен та чисел (ICANN), розпорядчий орган щодо імен доменів, вимагає надання дійсної контактної інформації (відомості про реєстранта, технічні, фінансові та адміністративні дані). Якщо ви надали недійсну інформацію, реєстрацію вашого домену може бути скасовано.

Отримайте власний домен просто зараз.