Перегляд

Домен .club

Категорія:

Вартість реєстрації: 615 грн. на рік

Замовити домен .club

Розпочніть власний бізнес або поділіться своїм захопленням за допомогою домену .club

Запропонуйте користувачам приєднатися до спільноти завдяки домену .club.

Участь у групах має свої переваги, проти яких важко встояти. Напевно, відчувати себе частиною цілого – це природне людське бажання. А також задоволення, яке ми отримуємо від проведення часу з іншими людьми, які поділяють наші переконання, життєвий досвід або захоплення. Що б вас не спонукало приєднатися до певної спільноти, відтепер клуби всіх видів можна об’єднати за допомогою одного доменного імені.

Домен .club, одне з найпопулярніших нових доменних імен, яке створене спеціально для клубів – від гольф-клубів і заміських клубів до футбольних і клубів книголюбів. Просто додайте назву групи або компанії й отримайте веб-адресу, яка розповість потенційним учасникам про вашу діяльність.

Але домен .club призначено не лише для традиційних клубів. Створюєте інтернет-спільноту для наявних чи потенційних клієнтів або просто бажаєте поділитися своїм захопленням чи хобі? Назва вашої компанії містить слово “клуб”? Тоді домен .club ідеально підходить для створення вашої веб-адреси. Цільова аудиторія:

  • клуби любителів гумору;
  • бари та нічні клуби;
  • асоціації професіоналів певної галузі;
  • служби передплати;
  • веб-сайти шанувальників;
  • групи соціальних мереж.

Об’єднайте членів своєї спільноти за допомогою чудового домена .club.

Відкрийте свій клуб для шанувальників у всьому світі.

Різні види спорту зближають людей у всіх куточках земної кулі – від хокею на льоду до футболу, від тенісу до крикету. Незалежно від того, чи ваша команда грає на професійному рівні чи просто для задоволення, зареєструйте домен .club, щоб мати змогу повідомляти розклади ігор на сезон, спілкуватися з шанувальниками та публікувати результати ігор, фото та відео.

Домени .club однаково добре підійдуть як для місцевих спортивних центрів, так і для провідних спортивних клубів. Використайте цей домен, щоб залучити якомога більше людей і розширити членство: створіть умови для легкого пошуку в Інтернеті інформації про розклад, плату та пропозиції.

 

Властивості

У магазинах роздрібної торгівлі вже давно використовують програми лояльності та спільних інтересів для зацікавлення клієнтів. Клієнти отримують бали за покупки в конкретному магазині, які вони можуть використовувати для заощадження коштів на майбутніх покупках товарів від цього ж постачальника. Яка причина того, що ці програми так часто використовують у багатьох компаніях? Вони дійсно ефективні. Під час проведення в 58 країнах опитування від компанії Nielsen 84% з 29 000 опитаних відповіли, що вони більш охоче відвідують магазини роздрібної торгівлі, де діють бонусні програми.

 

Домен .club – новий центр для вашої програми лояльності

Якщо у вашій компанії продають товари або послуги, які часто купують (наприклад, одноразові станки або продукти харчування), а маржа становить 10% або більше, то програма лояльності для вас може бути доцільною. Рекламуйте свій бізнес за допомогою веб-сайту з доменом .club, який за зовнішнім виглядом і вмістом доповнить основний веб-сайт.

Незалежно від особливостей своєї групи, яка може бути пов’язана з хобі, спортом, професіоналізмом, роздрібною торгівлею тощо, завдяки домену .club ви можете завжди робити акцент на бажанні людей належати до єдиного цілого. Цей домен короткий, легко запам’ятовується та змістовний.

Реєстрація

Перед початком роботи переконайтеся, що ваше доменне ім’я доступне. Якщо ім’я домену доступне, зареєструйте його на період часу, зазначений вами під час оплати.

Перевірка доступності доменного імені

Введіть доменне ім’я та оберіть потрібні зони:
com
org
net
biz
com.ua
org.ua
net.ua
biz.ua
in.ua
co.ua
info
name
ua
co
eu
інші

Якщо запитане вами ім’я домену вже кимось зареєстроване, ви легко знайдете доступні альтернативи. Наприклад, замість розширення .com ви можете обрати розширення домену .info або .ws . Або ж ви зможете зареєструвати www.coolexample.site замість www.coolexample.com.

Якщо ім’я домену доступне, виконайте інструкції для завершення оплати. Обов’язково вкажіть дійсну контактну інформацію для кожного контакту. Інтернет-корпорація з наданих імен та чисел (ICANN), розпорядчий орган щодо імен доменів, вимагає надання дійсної контактної інформації (відомості про реєстранта, технічні, фінансові та адміністративні дані). Якщо ви надали недійсну інформацію, реєстрацію вашого домену може бути скасовано.

Отримайте власний домен просто зараз.