Перегляд

Certum Commercial SSL

Категорія:

Ціна: 513.83 грн./рiк

CERTUM Commercial SSL – це надійний сертифікат для перевірки домену, підтримуваний всіма популярними веб-браузерами. Спрощена процедура видачі (до 15 хвилин) дозволяє встановити сертифікат відразу після оплати і підтвердження прав на домен.

Один з найшвидших способів захисту даних, що передаються в Інтернеті. Він забезпечує перевірку автентичності домену та шифрування з’єднань до 256 біт. Для підтвердження вищезгаданого заходу безпеки ви можете завантажити престижну печатку довіри сертифіката CERTUM, щоб додати її на свій веб-сайт. Печатка підтверджує повну безпеку веб-сайту. Сертифікати Certum SSL підтримують алгоритм хешування SHA-2.

Замовити сертифікат

SSL створює зашифроване з’єднання між вашим веб-сервером і відвідувачем сайту. Всі дані, які передаються за допомогою цього з’єднання, будуть захищені від перехоплення і крадіжки.

Безпека даних визначається кількістю бітів, які використовуються для генерації ключа шифрування. Наші SSL-сертифікати використовують 128- чи 256-бітне шифрування.

Наші SSL-сертифікати підтримує більшість браузерів світу. Це означає, що в рядку браузера поряд з вашим доменом з’явиться спеціальний знак гарантії захисту інформації.